• Wiadomości

            • Wyniki naboru do oddziału sportowego

            • Lista osób przyjętych do oddziału sportowego w roku szkolnym 2021/2022

              ​​​​​​​
              1. Buczyńska Lena
              2. Chroł Lena
              3. Dasiak Wanesa
              4. Domagała Jakub
              5. Granda Milena
              6. Kiersznowska Lena
              7. Klich Magdalena
              8. Kondratowicz Zuzanna
              9. Kowalski Mateusz
              10. Koziołkiewicz Joanna
              11. Kudła Oliwier
              12. Kulaszyński Gabriel
              13. Ligęza Dominika
              14. Mrożek Lena
              15. Nykiel Oliwier
              16. Paja Martyna
              17. Palki Jakub
              18. Podraza Kaja
              19. Siedlanowska Magdalena
              20. Sobolewska Jagoda
              21. Wojtowicz Jakub
              22. Zborowska Samanta
              23. Żugaj Ignacy
              24. Żuk Szymon
            • Informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego

            • klasy 8a, 8b – godz. 9.00

              Uroczyste zakończenie roku szkolnego w sali gimnastycznej,

              każdemu uczniowi może towarzyszyć jeden rodzic.

               

              klasy 1a, 2a, 3a – godz. 9.00

              Uczniowie spotykają się z wychowawcą w swoich klasach i otrzymują świadectwa,rodzice nie uczestniczą w spotkaniach.

               

              klasy 1b, 2b, 3b, 4a, 4b, 5a, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b – godz. 10.00

              Uczniowie spotykają się z wychowawcą w swoich klasach i otrzymują świadectwa,rodzice nie uczestniczą w spotkaniach.

               

              Godziny dowozu uczniów w piątek 25.06.2021r.

              Dojazd:

              Mroczkowice: 8.25

              Brzeziniec/Karłowiec: 8.40

              Powrót:

              Mroczkowice: 11.00

              Brzeziniec/Karłowiec: 11.00

              Świetlica pracuje zgodnie z planem.

            • ODZNAKI JAKOŚCI - Imagine The Code

            • Imagine the code to międzynarodowy projekt skierowany dla uczniów w wieku 7-11 lat. Wzięło w nim udział 27 partnerów z Polski, Turcji, Portugalii, Włoch, Rumunii, Chorwacji i Gruzji. Głównym celem działań w projekcie  było włączenie programowania do edukacji szkolnej, a tym samym lepsze nabycie przez uczniów umiejętności kreatywnego, świadomego i bezpiecznego wykorzystania technologii w realizacji własnych pomysłów i rozwiązywaniu problemów. Projekt został entuzjastycznie przyjęty przez dziecięcą społeczność – uczniowie lubią kodować i pracować z robotami.  Proponowanie pierwszakom różnych  aktywności sprawiało, że chętnie angażowały  się w proponowane zadania, sami także wychodzili z inicjatywą, sugerowali co jeszcze można zrobić/zmienić. Wspólne decydowanie dawało im poczucie sprawstwa i chęci do dalszych działań.

            • EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

            • W dniu 11 czerwca 2021 r. odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową. Był to z niecierpliwością wyczekiwany WIELKI DZIEŃ dla wielu uczniów, którzy po długich przygotowaniach zdali egzamin teoretyczny wykazując się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych, manewrów oraz budowy  roweru i z ogromną dumą mogli wreszcie zaprezentować swoje umiejętności praktyczne jazdy na rowerze.

              Podczas egzaminu praktycznego, uczniowie musieli wykazać się m. in.: umiejętnością jazdy na rowerze slalomem, sygnalizowania skrętu wyciągniętą ręką, przejazdu między dwoma liniami, przejazdu po ósemce, zatrzymania się w oznaczonym miejscu.  Egzamin przebiegł w bardzo miłej atmosferze i dostarczył uczestnikom niezapomnianych emocji. Wszyscy zdający wykazali się znakomitymi umiejętnościami jazdy na rowerze.

              Gratulujemy wszystkim uczniom, którym udało się pomyślnie zdać swój pierwszy w życiu egzamin uprawniający do poruszania się po drogach publicznych!

               Życzymy bezpiecznej i przyjemnej jazdy! 

            • List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

            •  

              Wrocław 2021-05-17

                Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Koleżanki i Koledzy!

              Trzecia fala pandemii koronawirusa opadła, dzienna liczba zachorowań zmniejszyła się do kilku tysięcy. Wprowadzone obostrzenia oraz masowe szczepienia realizowane w ramach Narodowego Programu  Szczepień przeciw COVID-19 „#Szczepimy się” przyniosły pożądane efekty. Przy tak intensywnym tempie szczepień za kilka tygodni powinniśmy osiągnąć w naszym kraju odporność populacyjną.

              Po długich miesiącach wymuszonej przez pandemię koronawirusa nauki zdalnej stopniowo wracamy do szkół: dzieci już uczęszczają do przedszkoli i klas I-III w szkołach podstawowych, od 17 maja w trybie hybrydowym zostaną wznowione zajęcia w klasach IV-VIII w szkołach podstawowych oraz we wszystkich klasach w szkołach ponadpodstawowych, od 31 maja nauka stacjonarna stanie się powszechna.

              Marzenia się spełniają, tęsknota nie jest na próżno. Powrót do normalności w oświacie na naszych oczach staje się faktem. Aż się chce wykrzyknąć - nareszcie! Powrót do szkół jest wielką radością, spełnieniem oczekiwań, realizacją pragnień. Przede wszystkim wszakże jest ogromnym wyzwaniem dla wszystkich uczestników szkolnych wspólnot, a także osób i instytucji związanych z edukacją. Nie będzie jednorazowym wydarzeniem,
              ale procesem. Przed nami trudny czas adaptacji, odnawiania relacji, reintegracji zespołów uczniowskich i pracowniczych, odbudowy wspólnoty. Powrotu do formy psychicznej i fizycznej po długotrwałej izolacji. Uzupełniania zaległości i realizacji podstaw programowych z poszczególnych przedmiotów. Klasyfikacji uczniów i promocji do klasy następnej, wszak zajęcia dydaktyczne kończą się już 25 czerwca. Wśród wielu uczniów i rodziców pojawiają się - co naturalne - obawy jak będzie wyglądał powrót do szkoły, lęk przed wzmożonymi wymaganiami i falą tsunami sprawdzianów. 

              W tych wyjątkowych chwilach gorąco dziękując za rzetelną i ofiarną pracę oraz ufając w kompetencje Koleżeństwa bardzo proszę o codzienny, promienny uśmiech, zwielokrotnioną empatię, życzliwość i wyrozumiałość. Proszę o wsparcie okazywane wszystkim uczestnikom szkolnej wspólnoty i sobie nawzajem.                     

              Mądrzy nauczyciele w starożytnym Rzymie mawiali: „nil mirari, nil indignari, sed intellegere” - nie dziwić się, nie oburzać, ale zrozumieć. Podążmy tym tropem. Wymagania powinny być dostosowane do możliwości psychofizycznych uczniów. Liczba sprawdzianów (zwłaszcza tych obejmujących większą liczbę jednostek lekcyjnych) winna mieścić się w granicach rozsądku i być zgodna z postanowieniami wewnątrzszkolnego systemu oceniania. Roczne oceny klasyfikacyjne z zajęć edukacyjnych muszą zostać wystawione zgodnie z przepisami prawa oświatowego. Uzupełnianie braków oraz nadrabianie zaległości, które powstały podczas nauczania na odległość potrwa dłużej niż kilka czy kilkanaście dni. Znów sięgnę do skarbnicy mądrości starożytnych Rzymian: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo, sic homo doctus fit non vi, sed saepe studendo” (Tak jak kropla drąży skałę/kamień nie siłą, ale ciągłym padaniem, tak człowiek zdobywa wiedzę nie gwałtownie, nie od razu, lecz przez systematyczną naukę).

              Spieszę poinformować, że Ministerstwo Edukacji i Nauki przeznaczy 187 mln zł na dodatkowe zajęcia wyrównawcze z poszczególnych przedmiotów, będą one dla uczniów dobrowolne. W ramach przeciwdziałania hipokinezji (długotrwałej bezczynności ruchowej) wdrażany jest ministerialny program „Aktywny powrót uczniów do szkoły po pandemii”, przygotowany we współpracy z Akademiami Wychowania Fizycznego w całym kraju. W szkołach uruchomione zostaną dodatkowe, dobrowolne zajęcia aktywizujące fizycznie uczniów. Szkolenia adresowane do nauczycieli wychowania fizycznego oraz wychowania wczesnoszkolnego wzbogacające ich warsztat pracy oraz uprawniające do prowadzenia tych dodatkowych zajęć przeprowadzi Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zajęcia dodatkowe, zarówno przedmiotowe, jak i aktywizujące ruchowo, będą realizowane w czerwcu br. oraz od początku nowego roku szkolnego 2021/2022. O szczegółach i terminach będziemy na bieżąco informować szkoły. Zapraszam ponadto do częstego odwiedzania stron internetowych Ministerstwa Edukacji i Nauki (www. mein.gov.pl) i Kuratorium Oświaty (www.kuratorium.wroclaw.pl). Obie strony stanowią źródło rzetelnej, aktualnej i użytecznej informacji.   

              Koleżanki i Koledzy! 

              Przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Ciekawych czyli wyjątkowych, trudnych, niebezpiecznych. Z jednej strony obfitujących w niepokój i rozterki, z drugiej pełne ważnych zadań i wyzwań. Tym bardziej potrzebne są dobroć i solidarność, zaangażowanie i cierpliwość.

              Jesteśmy wychowawcami i nauczycielami (a każdy nauczyciel wychowuje), którzy nie od wczoraj znają swój pedagogiczny fach. Dysponujemy dużą wiedzą i sporym doświadczeniem, doskonalimy się, dzielimy dobrymi praktykami. Mamy wokół siebie wielu życzliwych ludzi i pomocnych organizacji. Jestem święcie przekonany, że wspierając się i zgodnie współdziałając sprostamy bezprecedensowemu  wyzwaniu, jakim jest powrót do szkół po kilkumiesięcznej przerwie.

              A poza tym, jak to pisała nasza poetessa Agnieszka Osiecka: „Świat nie jest taki zły, świat nie jest wcale mdły. Niech no tylko zakwitną jabłonie!”.

                                                                     Z wyrazami szacunku i serdecznością

                                                                                            Roman Kowalczyk   

                                                                                     Dolnośląski Kurator Oświaty

               

            • Ośrodki środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej

            • W trosce o stan psychiczny dzieci i młodzieży spowodowany pandemią, prowadzone są działania na rzecz upowszechniania wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz miejscach, gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z listą ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej z terenu województwa dolnośląskiego, które nieodpłatnie i bez konieczności posiadania skierowania udzielają pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Dzięki uzyskaniu szybkiej i ogólnodostępnej pomocy można zapobiec pogorszeniu zdrowia  pacjentów i uniknąć hospitalizacji, która jest trudnym doświadczeniem dla młodej osoby.

              Prosimy wszystkich Państwa oraz zainteresowanych poprawą kondycji psychicznej młodych ludzi, szczególnie dotkniętych problemami podczas nauczania zdalnego, o rozpropagowanie powyższej informacji wśród pedagogów, rodziców, uczniów i wszystkich zainteresowanych.

              Poniżej lista ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego:

              1. Wrocławskie Centrum Zdrowia Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

              ul. Samuela Bogumiła Lindego 19-21
              51-138 Wrocław

              pzp-rejestracja@spzoz.wroc.pl

              71 355 63 61, 71 355 65 18

              2. Centrum Neuropsychiatrii "Neuromed" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

              ul. Białowieska 74A
              54-235 Wrocław

              sekretariat@neuropsychiatria.com

              71 350 17 80 wew. 303, 516 021 956, 71 350 17 30 wew. 47

              3. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego

              ul. Koszarowa 5
              51-149 Wrocław

              sekretariat@szpital.wroc.pl

              71 395 74 26, 71 326 13 27 do 31

              4. Dzienny Ośrodek Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży

              ul. Wołowska 9
              51-116 Wrocław

              sekretariat@dopdim.pl

              71 352 84 12, 71 352 79 91

              5. CPTP SALUS Spółka z o. o.

              ul. Jarzębinowa 7
              55-095 Długołęka

              salus.dlugoleka@gmail.com

              789 027 125

              6. Oddział Fundacji "Promyk Słońca" Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne NZOZ

              ul. Swobodna 8a
              50-088 Wrocław

              fundacja@promykslonca.pl

              71 782 77 77

              7. Centrum Rehabilitacji i Neuropsychiatrii "Celestyn"

              Mikoszów 27
              57-100 Mikoszów

              celestyn@idn.org.pl

              71 395 81 01

              8. Psychologus Poradnia

              ul. Długa 28A
              51-180 Psary

              psychologus@icloud.com

              601 933 410

              9. Poradnia dla Dzieci i Młodzieży. Psychoterapia i Rozwój

              Radomierz 60a
              58-520 Radomierz

              biuro@erapsyche.com

              690 007 818

              10. Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

              ul. Batorego 4
              58-300 Wałbrzych

              sekretariat@zdrowie.walbrzych.pl

              74 648 97 42, 74 648 96 00

              11. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica" Sp. z o. o.

              ul. M. Konopnickiej 4
              58-100 Świdnica

              ars-medica@wp.pl

              74 852 03 67

              12. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Reha-Med"

              ul. Garncarska 3
              58-200 Dzierżoniów

              jacekprysak@interia.pl

              74 831 70 00

              13. Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych - Zakład Opieki Zdrowotnej S. A.

              ul. Kardynała B. Kominka 7
              59-101 Polkowice

              pcuz@pcuz.pl

              74 746 08 00

            • Nauczanie hybrydowe od 17 maja do 28 maja

            • Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele.

              Od poniedziałku 17 maja 2021 uczniowie klas 4-8 przechodzą w tryb hybrydowy. Część klas będzie się uczyć w salach szkolnych, a część w domu. 

              Grupa 1 klas: 6c, 7a, 7b, 8a, 8b przychodzi do szkoły w dniach:

              Pn - 17 maja, Wt - 18 maja, Śr - 19 maja i Pt - 28 maja

              Grupa 2 klas: 4a, 4b, 5a, 6a, 6b przychodzi do szkoły w dniach:

              Cz - 20 maja, Pt - 21 maja i Pn - 24 maja

              Uwaga: w dniach 25-27 maja odbywają się egzaminy ósmoklasistów
              i są to dni wolne od zajęć edukacyjnych.

              Obowiązują zasady bezpieczeństwa takie, jakie obowiązywały od początku roku szkolnego. Dla przypomnienia najważniejsze z nich:

              • Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów infekcji lub choroby zakaźnej oraz gdy domownicy nie przebywają w izolacji w warunkach domowych.
              • Wszyscy wchodząc do budynku szkoły dezynfekują ręce.
              • W przestrzeniach wspólnych (korytarze, sekretariat, pokój nauczycielski itp.) obowiązują maseczki zasłaniające nos i usta (rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w maseczkę).
              • Każda grupa uczniów (klasa) w trakcie przebywania w szkole nie kontaktuje się z pozostałymi klasami i uczy się w jednej wyznaczonej sali (pozostaje przydział sal z początku roku szkolnego).
              • Bezwzględnie obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.
              • Uczeń posiada własne przybory i podręczniki, które w czasie zajęć mogą znajdować się na stoliku szkolnym ucznia, w tornistrze lub we własnej szafce. Uczniowie nie wymieniają się przyborami szkolnymi między sobą. Przybory i podręczniki można zostawiać w szkole, kiedy uczeń wraca do domu

              W czasie nauczania hybrydowego nauczyciele pełnią opiekę nad klasą w czasie zajęć oraz na przerwie po tych zajęciach (w sali lub w na zewnątrz budynku). W przypadku, gdy nauczyciel nie może pełnić dyżuru po zajęciach (np. musi przejechać do innej szkoły) informuje o tym dyrekcję szkoły, która zorganizuje opiekę nad klasą.

              W czasie nauczania hybrydowego nauczyciele, którzy prowadzą zajęcia na odległość z budynku szkolnego, przeprowadzają je z sali przypisanej danej klasie. Nauczyciel powracający z dyżuru rozpoczyna zajęcia online odpowiednio później (np. skracając zajęcia). Dopuszcza się, po uzyskaniu wcześniejszej zgody dyrekcji, zamianę zajęć pomiędzy nauczycielami, jeżeli zamiana wpłynie na usprawnienie organizacji pracy szkoły. Zamiana nie może powodować zwiększenia liczby lekcji jednego przedmiotu kosztem innego.

              Zasady mogą się zmienić po opublikowaniu wytycznych ministerialnych.

              Piotr Czembrowski

            • LIST DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY

            • Wrocław 2021-04-12

              Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Koleżanki i Koledzy!

              Od ponad roku mierzymy się z bezprecedensowym wyzwaniem, jakim
              jest pandemia koronawirusa. Codziennością szkół, a w ostatnich tygodniach
              także przedszkoli stało się nauczanie zdalne. Co najmniej do 18 kwietnia br.
              przedszkolaki i uczniowie zostaną w domach. Trzecia fala pandemii utrzymuje
              się na wysokim poziomie, zajętych jest osiemdziesiąt kilka procent łóżek
              w szpitalach, podobnie rzecz się ma z respiratorami. W najbliższych dniach
              będą się ujawniać skutki społecznych zachowań w czasie Świąt Wielkanocnych.
              Trudno się dziwić, że w tej bardzo poważnej sytuacji podejmowane są decyzje
              o utrzymaniu obostrzeń w różnych obszarach życia gospodarczego
              i społecznego, w tym w oświacie. Z drugiej strony przyspiesza akcja szczepień,
              rząd deklaruje, że do końca czerwca zaszczepieni zostaną wszyscy chętni.
              Dobroczynnym efektem szczepień milionów Polaków stanie się odporność
              populacyjna co pozwoli na powrót do normalności.


              Dziś nie sposób precyzyjnie określić terminu powrotu do nauki
              stacjonarnej. Odpowiedzialnie można stwierdzić jedynie, że powrót ów -
              skorelowany z liczbą zachorowań i sytuacją w służbie zdrowia - powinien być
              możliwie szybki i rozpocząć się od najmłodszych (przedszkola, klasy 1-3 szkół
              podstawowych). Jest szansa, że stanie się tak jeszcze w kwietniu.
              To wszystko oznacza, że przez najbliższe tygodnie, a może i miesiące do
              zakończenia roku szkolnego 2020/2021 będziemy kontynuować nauczanie na
              odległość. Jak nigdy potrzebna jest systematyczność, wytrwałość
              i konsekwencja.


              Gorąco dziękuję Koleżankom i Kolegom za ofiarną pracę
              i zaangażowanie, za serce wkładane w podejmowane działania. Wiele wskazuje
              na to, że w walce z pandemią koronawirusa jesteśmy na ostatniej prostej - choć
              będzie to długa prosta. Na finiszu potrzebny jest największy wysiłek
              i mobilizacja, na ostatnich metrach daje się z siebie wszystko. Dziękując raz
              jeszcze proszę o codzienną, rzetelną, z pasją wykonywaną pracę. Jako że
              długotrwała izolacja przynosi negatywne skutki psychiczne w szczególności
              proszę o częste komunikowanie się z uczniami i rodzicami. Proszę
              o zwielokrotnioną empatię, serdeczność i życzliwość. W szczególności polecam
              uwadze Koleżeństwa relacje z uczniami niepełnosprawnymi, mającymi
              trudności w nauce oraz z rodzin dysfunkcyjnych, a także z uczniami zdającymi
              w tym roku egzaminy (maturalny, ósmoklasisty, zawodowy).
              To my, kadra pedagogiczna, odpowiadamy za wykształcenie
              i wychowanie młodego pokolenia. Wyposażamy je w umiejętności i wiedzę,
              kształtujemy charaktery, formujemy osobowości. Dodajemy odwagi i skrzydeł.
              Nam nie wolno opuścić rąk i ustać ze znużenia. My musimy być mocni,
              zdeterminowani i wytrwali. Wtedy wygramy z przeciwnościami losu
              i wypełnimy naszą misję.


              Upalnym, pamiętnym latem 1980 r. szeroko po Polsce rozlała się fala
              strajków. Polacy podnieśli się z kolan i zbuntowali przeciw komunistycznej
              władzy. Rodził się nienależny, samorządny związek zawodowy oraz
              wielomilionowy ruch społeczny o pięknej i zobowiązującej nazwie
              „Solidarność”. Na murze okalającym Stocznię Gdańską w sierpniu 1980 r.
              strajkujący robotnicy umieścili napis: „Tylko solidarność i cierpliwość zapewnią
              nam zwycięstwo”. To przesłanie jest wyjątkowo aktualne. W chwilach próby
              weźmy je za własne.


              Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
              Roman Kowalczyk
              Dolnośląski Kurator Oświaty

            • LISTA PRZYJĘTYCH

            • Lista kandydatów PRZYJĘTYCH do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022

              1. Banach Filip
              2. Białocki Wojciech Jan
              3. Bielak Karol
              4. Błaszczak Amelia Walentyna
              5. Cena Kinga Agata
              6. Chrzanowska Nadia Helena
              7. Chrząstowska Eliza Anna
              8. Cieślik Aleksandra
              9. Czarniecka Zuzanna Krystyna
              10. Czernik Oliwia
              11. Dąbal Zuzanna Katarzyna
              12. Gajewski Józef Wojciech
              13. Jaszczyszyn Estera Krystyna
              14. Jaszczyszyn Monika
              15. Kalinowska Aleksandra
              16. Kochanowski Oliwier Zdzisław
              17. Kostrzycki Antoni Przemysław
              18. Krasicka Lena
              19. Kreia Nadia
              20. Kutycki Jakub
              21. Kuźlik Maja Karmen
              22. Leśniańska Zuzanna Irena
              23. Moczko Julia
              24. Mytych Emilia Grażyna
              25. Orlik Konstancja
              26. Pocztarek Antoni
              27. Przybylska Milena
              28. Radziuk Maria Jadwiga
              29. Szabla Natalia
              30. Werle Gabriel
              31. Wróbel Dagmara
            • ŚWIETLICA W CZASIE NAUCZANIA ZDALNEGO

            • Szkoła Podstawowa w Mirsku zapewnia opiekę w świetlicy szkolnej w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty 

              • dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą
              • dla dzieci osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

              należy złożyć w sekretariacie szkoły wniosek dot. opieki w świetlicy: 

              wniosek_zapis_do_swietlicy_covid.pdf (plik do wydruku)

              wniosek_zapis_do_swietlicy_covid.doc (plik do edycji i wydruku)

               

            • POMOC PSYCHOLOGICZNA

            • Informujemy, że we Lwówku Śląskim funkcjonuje Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Ośrodek oferuje pomoc psychologiczną dla dzieci, młodzieży oraz ich rodziców.

              Aby umówić się na wizytę nie potrzebujemy skierowania!

              Rejestracja: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00

              Dane ośrodka:

              Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o. o. ul. Morcinka 7,

              59-600 Lwówek Śląski, II piętro gabinety nr 8 i 9

              tel.: 516 861 081  e-mail: psycholog.dzieciecy@pczlwowek.pl

            • Lista kandydatów zakwalifikowanych

            • Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej w roku szkolnym 2021/2022

              1. Banach Filip
              2. Białocki Wojciech Jan
              3. Bielak Karol
              4. Błaszczak Amelia Walentyna
              5. Cena Kinga Agata
              6. Chrzanowska Nadia Helena
              7. Chrząstowska Eliza Anna
              8. Cieślik Aleksandra
              9. Czarniecka Zuzanna Krystyna
              10. Czernik Oliwia
              11. Dąbal Zuzanna Katarzyna
              12. Gajewski Józef Wojciech
              13. Jaszczyszyn Estera Krystyna
              14. Jaszczyszyn Monika
              15. Kalinowska Aleksandra
              16. Kochanowski Oliwier Zdzisław
              17. Kostrzycki Antoni Przemysław
              18. Krasicka Lena
              19. Kreia Nadia
              20. Kutycki Jakub
              21. Kuźlik Maja Karmen
              22. Leśniańska Zuzanna Irena
              23. Moczko Julia
              24. Mytych Emilia Grażyna
              25. Orlik Konstancja
              26. Pocztarek Antoni
              27. Przybylska Milena
              28. Radziuk Maria Jadwiga
              29. Szabla Natalia
              30. Werle Gabriel
              31. Wróbel Dagmara
    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mirsku
      • sekretariat@spmirsk.pl, zslgmirsk@tlen.pl
      • 75 78 34 223 - ul. Betleja 75 78 34 250 - ul. Wodna
      • ul. Betleja 32, 59-630 Mirsk Poland
      • sekretariat ul. Betleja: pn. - pt. 7.30 - 15.30 sekretariat ul. Wodna: pn.,wt. 7.00 - 13.00, śr., pt. 7.00 - 11.00
    • Logowanie