• Wiadomości

• Szkolny konkurs kaligraficzny "Piórem i pazurem"

•                                                                Zapraszamy uczniów z klas 4 - 8

do udziału w szkolnym etapie

VI Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego

im. Janusza Korzeniowskiego "Piórem i Pazurem".

Konkurs odbędzie się w naszej szkole

w czwartek 12 stycznia 2023 r. w godz. 8.00 – 10.00.

Zadanie konkursowe polega na pięknym przepisaniu zadanego tekstu – jednego zdania - oraz ozdobieniu go iluminacjami, inicjałem lub bordiurą.

Na zapisy chętnych uczniów czekamy do poniedziałku 9 stycznia br. (należy zgłosić swój udział u organizatorów).

Organizatorzy etapu szkolnego :

Monika Jurczak-Tartak i Joanna Chrząstowska

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• Kolejny finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami.Oczywiście gramy z orkiestrą w budynku SP, TH i LO w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirsku na ul.Betleja 32.

Zagrajcie z nami 29.01.2023 r.

Na ten moment zbieramy fanty na loterię i vouchery na licytację. Zbiórka w sekretariacie szkoły!

• Pozdrowienia ze Szczyrku!!!

• Przyszedł czas nacieszyć oko tym jak w narodowych barwach prezentuje się Sandra Kułakowska, wychowanka klubu MKS Włókniarz Mirsk i uczennica klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w Szkole Podstawowej w Mirsku (SP, TH i LO w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirsku), która przesyła pozdrowienia ze zgrupowania w Szczyrku!!!

Jeszcze raz wielkie gratulacje Sandra